مارابیشتربشناسید...

سرویس های طلایی فعالیت خود را از سال 1385 آغاز نمود .
خدمات سرویس های طلایی به لطف خداوند متعال ، همراهان و مشتریان وفادار روز به روز گسترده شد و هم اکنون با ارائه خدمات در دپارتمان های زیر همراه شما عزیزان هستیم.
دپارتمان گرافیک و چاپ : طراحی اوراق اداری و تبلیغاتی
دپارتمان چاپ : چاپ طراحی اوراق اداری و تبلیغاتی - انواع خدمات چاپ و بعد از چاپ
دپارتمان برنامه نویسی : طراحی و برنامه نویسی سایت های شخصی و دولتی - ساخت اپلیکیشن های اندرویدی و ربات های تلگرامی
دپارتمان تصویربرداری و تیزر سازی : عکاسی صنعتی - کارگردانی و تولید تیزر های تبلیغاتی
دپارتمان تبلیغات : تبلیغات فضای مجازی ، میدانی و شهری - تولید هدایای تبلیغاتی نوین - ایده پردازی های تبلیغاتی و ارائه مشاوره تبلیغاتی
دپارتمان اجرایی : برگزاری جشن ها ، همایش ها - بادکنک آرایی و اسپیس فریم و استیج بندی - پروژه های نصب و اجرای تبلیغاتی

همواره رضایت مشتریان یکی از اهداف اصلی مجموعه بوده و همچنان می کوشیم تا با ارائه بهترین خدمات و پشتیبانی ممکن اطمینان و رضایت شما عزیزان را بیش از بیش بدست آوریم.
سرویس های طلایی تمام شهرت و اعتبار خود را بی شک مدیون مشتریان است ، خوشحالیم که همچون گذشته (از طریق شماره های تماس ،فضای مجازی ، چت آنلاین و پست الکترونیکی) به لطفتان افتخار میزبانی شما را داریم.

رضایت مندی شما بهترین امتیاز برای ماست.

- درباره ما -
شما اینجا هستید: آموزشچاپتفاوت کارتریج های جوهر و تونر چیست؟

تفاوت کارتریج های جوهر و تونر چیست؟
دانستن اینکه چه نوع کارتریجی در پرینتر شما کار می کند بسیار مهم است. ممکن است دستگاهی را با قیمت بالا خریداری کنید و سرانجام متوجه شوید که نوع چاپ آن دلخواه شما نیست و انتخاب اشتباهی داشته اید که باعث می شود هزینه ی شما به هدر برود. حوهر و تونر دو نوع متفاوت کارتریج پرینتر هستند که هر کدام مزایا و معایب مخصوص به خود را دارند. این مطلب به شما کمک می کند تا اطلاعاتی درباره کارتریج های پرینتر بدست آورید تا پیش از خرید دستگاه مورد نظر دچار اشتباه نشوید.

به طور خلاصه، کارتریج های جوهر مایع هستند و برای پرینترهای جوهرافشان استفاده می شوند و کارتریج های تونر به صورت پودر هستند و برای پرینترهای لیزری به کار گرفته می شوند.

جوهر درون کارتریج جوهر می تواند بر دو نوع باشد: براساس رنگ و براساس رنگدانه. که نوع آن بستگی به کارتریج دارد. اکثر پرینترهای جوهرافشان موجود در بازار به طور سنتی از جوهرهای مبتنی بر رنگ استفاده می کنند. این نوع از جوهرها، اقتصادی تر از نوع مبتنی بر رنگدانه هستند و استقبال از نوع مبتنی بر رنگ باعث شده است تا تولید آن بیشتر باشد. همچنین تصویری که توسط این نوع کارتریج چاپ می شود سرزنده تر است.

جوهرهای مبتنی بر رنگ، ضد آب نیستند و ممکن است باعث ایجاد لکه شوند . صفحات چاپ شده توسط آن ها بعد از حدود ۲۵ سال محو می شود. جوهر مبتنی بر رنگدانه چاپ واضح تری به همراه دارد و سریع تر از جوهر مبتنی بر رنگ خشک می شود. عکاسان و طراحان گرافیک برای چاپ باکیفیت تصاویر و متون از جونر مبتنی بر رنگدانه استفاده می کنند. این نوع جوهرها در برابر آب و نور فرابنفش مقاوم هستند و راحت تر خشک می شوند. جوهرهای مبتنی بر رنگدانه تا ۲۰۰ سال باقی می مانند و از روی کاغذ محو نمی شوند.

تونر یک ماده خشک پودری است که مانند کارتریج های جوهر، لکه به جا نمی گذارد اما در صورتی که به صورت نامناسب با آن کار شود ممکن است دچار خرابی شود. پرینترهای لیزری تک رنگ تنها با یک کارتریج تونر مشکی چاپ می کنند. پرینترهای لیزری رنگی نیز از چهار کارتریج با رنگ های مشکی، فیروزه ای، ارغوانی و زرد برای چاپ استفاده می کنند.

واحد درام یکی دیگر از اصطلاحاتی است که باید درباره آن دانست. بدون درام امکان چاپ وجود ندارد. درام با کارتریج تونر کار می کند و پودر تونر را بر روی کاغذ می آمیزد. واحد درام را می توان درون کارتریج تونر خریداری کرد یا اینکه آن را به صورت جدا تهیه کرد. این موضوع به سازوکار دستگاه پرینتر مربوط است. کارتریج های تونر که واحد درام را درون خود دارند معمولا گرانتر هستند و کارتریج های بدون درام قیمت کمتری دارند. اما با این حال دردسرهای سروکار داشتن با درام و تعویض آن را برای کاربر رفع می کنند. به این ترتیب هر زمان که تونر جدید خریده شود، درام آن نیز تعویض می شود اما در صورتی که درام از تونر جدا باشد، به طور معمول بعد از تعویض هر ۳ یا ۴ تونر، درام نیز باید تعویض شود.

price

پشتیبانی آنلاین