مارابیشتربشناسید...

سرویس های طلایی فعالیت خود را از سال 1385 آغاز نمود .
خدمات سرویس های طلایی به لطف خداوند متعال ، همراهان و مشتریان وفادار روز به روز گسترده شد و هم اکنون با ارائه خدمات در دپارتمان های زیر همراه شما عزیزان هستیم.
دپارتمان گرافیک و چاپ : طراحی اوراق اداری و تبلیغاتی
دپارتمان چاپ : چاپ طراحی اوراق اداری و تبلیغاتی - انواع خدمات چاپ و بعد از چاپ
دپارتمان برنامه نویسی : طراحی و برنامه نویسی سایت های شخصی و دولتی - ساخت اپلیکیشن های اندرویدی و ربات های تلگرامی
دپارتمان تصویربرداری و تیزر سازی : عکاسی صنعتی - کارگردانی و تولید تیزر های تبلیغاتی
دپارتمان تبلیغات : تبلیغات فضای مجازی ، میدانی و شهری - تولید هدایای تبلیغاتی نوین - ایده پردازی های تبلیغاتی و ارائه مشاوره تبلیغاتی
دپارتمان اجرایی : برگزاری جشن ها ، همایش ها - بادکنک آرایی و اسپیس فریم و استیج بندی - پروژه های نصب و اجرای تبلیغاتی

همواره رضایت مشتریان یکی از اهداف اصلی مجموعه بوده و همچنان می کوشیم تا با ارائه بهترین خدمات و پشتیبانی ممکن اطمینان و رضایت شما عزیزان را بیش از بیش بدست آوریم.
سرویس های طلایی تمام شهرت و اعتبار خود را بی شک مدیون مشتریان است ، خوشحالیم که همچون گذشته (از طریق شماره های تماس ،فضای مجازی ، چت آنلاین و پست الکترونیکی) به لطفتان افتخار میزبانی شما را داریم.

رضایت مندی شما بهترین امتیاز برای ماست.

- درباره ما -
شما اینجا هستید: وبلاگچاپ آیا لیبل در فروش محصول تاثیر گذار است؟

آیا لیبل در فروش محصول تاثیر گذار است؟

 این مقاله بران است که تأثیر برچسب (لیبل) بروی قصد خرید مصرف‌کننده و تأثیرات بروی عوامل اقتصادی و اجتماعی و انواع لیبل و چاپ آن را تحلیل می‌کند.

این‌یک واقعیت است که رقابت بین کالاها و خدمات روزبه‌روز بیشتر شده و شرکت‌ها تلاش می‌کنند که متفاوت از دیگر شرکت‌ها باشند و همچنین مصرف‌کننده‌هایی که به اطلاعاتی بیشتر در مورد محصولاتی که قصد خرید دارند احتیاج دارند که با متنوع شدن محصولات دستیابی به این اطلاعات پیچیده‌تر شده و مصرف‌کننده خواستار یک محصول با هویت در بازار موفق است ازاین‌رو برچسب یا لیبل یکی از مهم‌ترین معیارهایی است که باعث تبعیض بین محصولات شده است.

 

 لیبل کوچک‌ترین و سبک‌ترین جزء در بسته‌بندی‌ها است. اما این موجود کوچک و ظریف شخصیت و هویت محصول را رقم می‌زند لیبل درعین‌حال مکمل همه بسته‌بندی‌ها است. روی شیشه، کارتن، قوطی، ظروف پلاستیکی و هر بسته‌های دیگری که خودشان چاپ شدنی هستند کم‌وبیش نشانی از برچسب هم دیده می‌شود.

هیچ ژانر دیگری در بسته‌بندی سراغ نداریم که تا این حد ازنظر جنس و طرح و شیوه‌های چاپ و کارهای تکنیکی و کاربردها و خواص، متنوع باشد. بنابراین ده‌ها تخصص در این رشته به کار می‌افتند و گردش مالی گسترده‌ای حول این زیبای کوچک در جریان است.

از جنبه‌های فنی، اقتصادی، بازاریابی، طراحی و کاربردی برچسب تنوع فراوانی دارد در اینجا فقط اشاره می‌کنیم به انواع لیبل و روش‌های چاپ تا ببینیم کدام گونه در دسترس و کدامین در دسترس ما نیستند.

از لیبل های آب چسب معمولی تا پشت چسب‌دار و خودچسب و شرینک گرفته تا لیبل های قالبی IML و لیبل هوشمند و الکترونیک و لیبل های رسانه‌ای AI و لیبل های ضد جعل و لیبل کالاهای خاص، دنیایی از مواد متنوع و ماشین‌آلات تخصصی چاپ و پس از چاپ وجود دارد. چاپگران ما با برخی از برچسب‌های اخیر بیگانه‌اند. بعضی لیبل های عادی‌تر نیز برای آن‌ها چندان عادی به نظر نمی‌رسند. کاغذهای پشت چسب‌دار در ایران تولید می‌شوند، هرچند که مواد اولیه آن بیشتر وارداتی است. مواد اولیه شرینک لیبل ها به مقدار محدود در داخل کشور تولید می‌شود.

 مواد اولیه PP برای برچسب‌های IML به‌جز گریدهای خاصی در پتروشیمی ایران ساخته می‌شود، اما این برچسب در ایران چاپ نمی‌شود. لیبل های هوشمند و الکترونیک و تعاملی و رسانه‌ای نیز اغلب وارداتی هستند.

لیبل های هوشمند که در بسته‌بندی غذایی کاربرد فراوانی دارند، نوعی حسگر هستند که کیفیت محصول و سالم بودن آن را نشان می‌دهد. برچسب‌های الکترونیک کاربردهای فراوانی چه به تماسی یا غیر تماسی در همه زمینه‌های غیر بسته‌بندی مانند انبارداری، سرشماری ورودی و خروجی و شناسایی اتومبیل‌ها در گیت عوارضی و...دارند. برچسب‌های QR در طرح شبنم و برچسب‌های رسانه‌ای یا واقعیت افزوده AI و...

بیشترین نوع لیبل که در ایران چاپ می‌شود پشت چسب‌دار است که به‌صورت ورق یا رول مورداستفاده قرار می‌گیرد. به خاطر وجود کارخانه یا چاپخانه تولیدی این محصول همیشه در دسترس است و چاپ آن با دستگاه معمولی رول کم‌عرض و نیز با افست ورقی انجام می‌شود.

در مورد ماشین‌آلات چاپ برچسب باید گفت که همه روش‌های چاپ در کار لیبل مورداستفاده قرار می‌گیرد. دستگاه‌های یک ورقی تا فرمت‌های بزرگ افست، ماشین‌های پیشرفته فلکسو، گراور، سیلک اسکرین، چاپ بالشتکی و حتی روش‌های دستی اسکرین و کلیشه‌ای در چاپخانه‌های کوچک همگی به کار لیبل می‌آیند. اما بین این‌همه دستگاه‌ها تنها یک نوع ماشین به نام دستگاه چاپ لیبل معروف شده است و آن رول عرض کم NARROW WEB است.

ماشین‌های کم‌عرض دستگاه‌های رول که در عرض 20 تا 50 سانتی‌متری ساخته می‌شوند. یعنی به‌جای یک روش چاپ می‌تواند دو یا چند روش چاپ را باهم داشته باشد.

پشتیبانی آنلاین