چاپ فوری در شیراز - چاپ و تبلیغات سرویس های طلایی شیراز مجموعه چاپ و تبلیغات سرویس های طلایی مجری پروژه های طراحی ، چاپ و تبلیغات مجهز به بروزترین دستگاه های چاپ. خدمات طراحی و چاپ فوری اقلام اداری و تبلیغاتی شامل : کاتالوگ و بروشور ، بنر و فلکسی ، هدایای تبلیغاتی و ... https://www.goldenservices.ir/index.php/component/content/?view=featured Wed, 12 Dec 2018 08:08:59 +0000 Joomla! - Open Source Content Management fa-ir نکات مهم در طراحی سایت https://www.goldenservices.ir/index.php/157-آموزش/سایت/694-نکات-مهم-در-طراحی-سایت https://www.goldenservices.ir/index.php/157-آموزش/سایت/694-نکات-مهم-در-طراحی-سایت

داشتن هدف روشن و مشخص: تقریبا همه کسب و کارها دارای وب سایت های متفاوتی هستند، زیرا هر کدام هدف متفاوتی دارند. برای مثال سایتی که می خواهد کالای خاصی را به کاربر بفروشد دارای ساختار متفاوتی است نسبت به سایتی که می خواهد یک سرویس را ارائه دهد و در زمینه خاصی تبدیل به مرجع شود. بنابراین ابتدا هدف خود را تعیین کنید تا بتوانید برنامه ها و ساختار سایت خود را در راستای همان هدف دنبال کنید. به یاد داشته باشید که هدف از مهمترین اصول برای شروع هر کاری است.

]]>
info@goldenservices.ir (مدیر سایت) ویژه سایت آموزش Tue, 27 Nov 2018 02:04:20 +0000
مزایای چاپ پاکت سفارشی https://www.goldenservices.ir/index.php/آموزش/چاپ/658-مزایای-چاپ-پاکت-سفارشی https://www.goldenservices.ir/index.php/آموزش/چاپ/658-مزایای-چاپ-پاکت-سفارشی

 آیا می دانید که یک پاکت به احتمال زیاد زمانی باز می شود که دارای لوگو جالب و معتبر باشد؟

با استفاده از پاکت های حرفه ای و جذاب بازاریابی کنید.

شما نمی توانید پاکت های برند خود را بدون فکر کردن ارائه دهید. در واقع جهت ارائه یک پاکت اختصاصی از برند خود نیاز است تا ایده های خود را به درستی بکار ببرید تا نتیجه مطلوب را بدست آورید.

]]>
info@goldenservices.ir (مدیر سایت) ویژه چاپ آموزش Fri, 23 Nov 2018 13:33:38 +0000
آیا لیبل در فروش محصول تاثیر گذار است؟ https://www.goldenservices.ir/index.php/79-چاپ/693-آیا-لیبل-در-فروش-محصول-تاثیر-گذار-است؟ https://www.goldenservices.ir/index.php/79-چاپ/693-آیا-لیبل-در-فروش-محصول-تاثیر-گذار-است؟

 این مقاله بران است که تأثیر برچسب (لیبل) بروی قصد خرید مصرف‌کننده و تأثیرات بروی عوامل اقتصادی و اجتماعی و انواع لیبل و چاپ آن را تحلیل می‌کند.

این‌یک واقعیت است که رقابت بین کالاها و خدمات روزبه‌روز بیشتر شده و شرکت‌ها تلاش می‌کنند که متفاوت از دیگر شرکت‌ها باشند و همچنین مصرف‌کننده‌هایی که به اطلاعاتی بیشتر در مورد محصولاتی که قصد خرید دارند احتیاج دارند که با متنوع شدن محصولات دستیابی به این اطلاعات پیچیده‌تر شده و مصرف‌کننده خواستار یک محصول با هویت در بازار موفق است ازاین‌رو برچسب یا لیبل یکی از مهم‌ترین معیارهایی است که باعث تبعیض بین محصولات شده است.

]]>
info@goldenservices.ir (مدیر سایت) ویژه چاپ Mon, 26 Nov 2018 10:19:07 +0000
مهم‌ترین نکات برای افزایش رتبه سایت در الکسا https://www.goldenservices.ir/index.php/157-آموزش/سایت/692-مهم‌ترین-نکات-برای-افزایش-رتبه-سایت-در-الکسا https://www.goldenservices.ir/index.php/157-آموزش/سایت/692-مهم‌ترین-نکات-برای-افزایش-رتبه-سایت-در-الکسا

 Alexa.com یکی از سایت‌های فرعی Amazon.com است و وب سایتی است که اطلاعاتی را درباره میزان بازدید وب‌سایت‌ها ارائه می‌کند. رتبه الکسا با توجه به تعداد افرادی که به‌وسیله نوار ابزار الکسا (Alexa Toolbar) یک وب‌سایت را مشاهده می‌کنند اندازه‌گیری می‌شود. در این مقاله، ابتدا به اهمیت رتبه الکسا می‌پردازیم. همچنین روش‌های درست و اصولی بالا بردن رتبه و رنکینگ وب‌سایت در موتورهای جستجو و الکسا را بررسی خواهیم کرد. بالا بردن رتبه وب‌سایت در موتورهای جستجو، رتبه الکسای وب‌سایت شما را نیز ارتقاء می‌دهد زیرا رتبه الکسا بر اساس تعداد کاربران وب‌سایت شما می‌باشد و هر چه تعداد کاربران وب شما بیشتر باشد و مدت‌زمان بیشتری در سایت شما فعالیت نمایند وب‌سایت شما رتبه بهتری خواهد داشت.

]]>
info@goldenservices.ir (مدیر سایت) ویژه سایت آموزش Sun, 25 Nov 2018 10:17:08 +0000
مدیریت تولید، موفقیت تولید https://www.goldenservices.ir/index.php/آموزش/تبلیغات/691-مدیریت-تولید-موفقیت-تولید https://www.goldenservices.ir/index.php/آموزش/تبلیغات/691-مدیریت-تولید-موفقیت-تولید

همان‌طور که میدانید وجود یک مدیر که به‌عنوان یک مدبر و رهبر در رأس امور باشد چه در یک تیم و چه در یک مجموعه امری مهم و ضروری ست چراکه در غیر این صورت نمی‌توان به دوام و عمر طولانی آن تیم یا مجموعه امیدی داشت! مدیر کسی است که با همکاری اعضاء یک تیم و یا مجموعه، مسئولیت گردانندگی و برنامه‌ریزی و نظارت بر امور پیش رو را بر عهده می‌گیرد و موظف است تا پتانسیل‌های مثبت تیم را کشف و برای ارتقاء و استفاده بهینه از آن نهایت تلاشش را بکند. یکی از نقش‌های حائز اهمیت در جایگاه‌های مدیریتی موجود در مجموعه‌های صنعتی و تولیدی را باید مدیریت تولید آن مجموعه دانست، درواقع باید افزود که مدیریت تولید یک فعالیت درون‌سازمانی است که از پیش‌بینی، برنامه‌ریزی و بازاریابی برای محصولات یا خدمات تشکیل می‌شود. مدیر تولید همواره دغدغه توسعه محصول و بازاریابی محصول را دارد و این دو فعالیت نهایتاً منجر به افزایش درآمد، افزایش سهم بازار و افزایش حاشیه سود خواهند شد. از طرف دیگر یک مدیر تولید باید در مورد تحلیل بازار و کارایی‌ها و ویژگی‌های محصول مسئولیت‌پذیر باشد. ازاین‌رو در ساختارهای سازمانی مختلف بعضاً مدیر تولید یک جایگاه سازمانی مشخص و معین را دارد و در بعضی موارد عضو بخش‌های فروش و بازاریابی یا عضو بخش مهندسی محسوب می‌شود.

]]>
info@goldenservices.ir (مدیر سایت) ویژه تبلیغات آموزش Sat, 24 Nov 2018 10:12:32 +0000
چگونه یک وب سایت خوب طراحی کنیم؟ https://www.goldenservices.ir/index.php/157-آموزش/سایت/690-چگونه-یک-وب-سایت-خوب-طراحی-کنیم؟ https://www.goldenservices.ir/index.php/157-آموزش/سایت/690-چگونه-یک-وب-سایت-خوب-طراحی-کنیم؟

این آموزش ها برای طراحی وب سایت به شما گفته خواهد شد و قصد آن این است  که این فرآیند را پله پله از ابتدا توضیح دهد در این مرحله فرضیه های متعددی وجود دارد اکنون به چند عامل مهم برای طراحی یک سایت اشاره می کنیم.

]]>
info@goldenservices.ir (مدیر سایت) ویژه سایت آموزش Fri, 23 Nov 2018 10:09:01 +0000
روز پدر https://www.goldenservices.ir/index.php/156-وبلاگ/مناسبت-ها/689-روز-پدر https://www.goldenservices.ir/index.php/156-وبلاگ/مناسبت-ها/689-روز-پدر

روز پدر روزی است برای بزرگداشت پدرها. در بسیاری کشورها روز پدر، سومین یکشنبهٔ ماه ژوئن در نظر گرفته شده‌است. در ایران پیش از انقلاب، روز 24 اسفند زادروز رضا شاه بر پایهٔ گاهشمار ایرانی روز پدر نامیده می‌شد اما پس از انقلاب اسلامی این روز به زادروز حضرت علی بن ابی‌طالب (ع) تغییر یافت.

 

]]>
info@goldenservices.ir (مدیر سایت) ویژه مناسبت ها وبلاگ Mon, 19 Nov 2018 09:55:40 +0000
25 اسفند - بزرگداشت پروین اعتصامی https://www.goldenservices.ir/index.php/156-وبلاگ/مناسبت-ها/688-25-اسفند-بزرگداشت-پروین-اعتصامی https://www.goldenservices.ir/index.php/156-وبلاگ/مناسبت-ها/688-25-اسفند-بزرگداشت-پروین-اعتصامی

آری سخن از پروین است ، شخصیتی بس سترگ، صاحب روحی توانا و فرازمند، شجاعی از زنان ایران زمین در تواتر تاریخ، گوهر چرخ ادب.
او که شعرش :
نبرد افرازی است سر آمد.
کوبنده ای است بس چیره دست و میدان دار.

]]>
info@goldenservices.ir (مدیر سایت) ویژه مناسبت ها وبلاگ Mon, 19 Nov 2018 09:42:00 +0000
روز جهانی کلیه https://www.goldenservices.ir/index.php/156-وبلاگ/مناسبت-ها/687-روز-جهانی-کلیه https://www.goldenservices.ir/index.php/156-وبلاگ/مناسبت-ها/687-روز-جهانی-کلیه

روز جهانی کلیه همه ساله در دومین پنج شنبه ماه مارس جشن گرفته می شود که هدف آن بالابردن آگاهی مردم از اهمیت کلیه ها و کاهش رفتارهای خطرساز برای کلیه هاست.

]]>
info@goldenservices.ir (مدیر سایت) ویژه مناسبت ها وبلاگ Mon, 19 Nov 2018 09:27:13 +0000
روز بزرگداشت نظامی گنجوی https://www.goldenservices.ir/index.php/156-وبلاگ/مناسبت-ها/686-روز-بزرگداشت-نظامی-گنجوی https://www.goldenservices.ir/index.php/156-وبلاگ/مناسبت-ها/686-روز-بزرگداشت-نظامی-گنجوی

حکیم جمال الدین ابومحمد الیاس بن یوسف بن زکی بن مؤید نظامی گنجوی شاعر معروف ایرانی در قرن ششم ه.ق در سال ۵۳۰ هجری در گنجه دیده به جهان گشود.

]]>
info@goldenservices.ir (مدیر سایت) ویژه مناسبت ها وبلاگ Mon, 19 Nov 2018 08:52:11 +0000